П`ятниця, 17.05.2024, 07:18

Головна » 2020 » Серпень » 28 » Пам’ятка для батьків та здобувачів освіти в умовах пандемії
Пам’ятка для батьків та здобувачів освіти в умовах пандемії

1. Перше вересня буде в новому форматі: лінійка буде, але батьки повинні знаходитися на віддалі від учнів і дотримуватися дистанції між собою.
  2. Батьки   перед виходом до школи  мають  у дитини  виміряти температуру, оцінити стан  здоров'я дитини та  свій. Якщо температура вище 37,2 , то дитина повинна залишитися вдома.  Заборонено відпускати дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем, ознаками вірусних інфекцій. Будь - які ознаки  ГРВІ -  і ви залишаєте дитину вдома!!!
  3.  Батьки несуть персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
  4. Під час перебування у школі про  погане самопочуття    учень повинен відразу повідомити   класного керівника чи  вчителя, який веде  урок, чергового вчителя.
  5. Вхід в школу батьків,  родичів, знайомих   заборонено.
  6. У  приміщення школи заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
  7. Вчителям, персоналу щоранку  проводитиметься температурний скринінг.
  8. При вході в приміщення школи всі повинні обробляти руки антисептиком.
  9.  Дотримуватися дистанції  1,5 м один від одного під час пересування по школі та спілкуванні.
  10.  Кожному  класу пересуватися по школі за своїм маршрутом, ходити по всій школі не дозволяється.
  11.  Навчання буде відбуватися в одному класі, переходити в інший кабінет здобувачі освіти будуть лише на деякі предмети.
  12.  Учні початкової школи у школі можуть перебувати без маски.
  13.  Під час перерв всі  учні основної школи (5-9 класи)  повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати.
  14.  Маски можна використовувати саморобні.
  15.   Для масок  багаторазового використання обов'язково мати два герметичні пакети (zip – пакет)  чи  дві теки на кнопці.  (Для використаної маски та для  запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик.)
  16.  Для утилізації використаних одноразових масок в школі розміщено спеціальні урни.
  17.  Зміна масок кожні три години.
  18.    Забезпечення питного режиму в школі не буде,  кожен обов'язково приходить зі своєю пляшечкою води.
  19.   Обідати діти будуть за спеціальним графіком.
  20.   Учням,  які підвозяться до закладу освіти,  заходити  до салону автотранспорту  обов’язково у захисній масці чи респіраторі.
  21.  Всім зберігати спокій, не хвилюватись. Дотримуватись  правил – і все буде добре.

Адміністрація школи

Переглядів: 327 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/2