П`ятниця, 17.05.2024, 05:14

Головна » 2017 » Грудень » 10 » Конкурс "Яскраві діти України"
Конкурс "Яскраві діти України"

З 30 листопада по 2 грудня у м. Запоріжжі відбувся обласний етап Всеукраїнського дитячого пісенного конкурсу «Яскраві діти України» в рамках Міжнародного фестивалю Sanremo Junior, який проходить під патронатом Президента України П.Порошенка. Відбір для участі у конкурсі пройшов у всіх регіонах та містах Запорізької області. 2 грудня на гала-концерті свою майстерність в естрадному, народному, джазовому та академічному співі демонстрували 27 запорізьких соловейків.

Честь представляти Приазовський район у конкурсі випала учениці 8 класу Воскресенської філії І-ІІ ступенів ОНЗ Нововасилівський НВК «Гармонія» Солоповій Катерині. Разом із своїм улюбленим учителем, тренером-наставником Кононенко Т.А. дівчинка наполегливо готувалася, цілеспрямовано йшла до своєї мрії.

Протягом трьох днів із усіма учасниками конкурсу працювали фахівці : режисер національної опери України, постійний член журі всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів Л. Леванова, викладач вокалу на проекті «Голос. Діти» (1+1), багаторазова призерка всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів Є. Дубова, музичний супровід конкурсних номерів забезпечував гурт Briqht band, керівником якого є композитор, аранжувальник, піаніст, засновник студії звукозапису І. Лопухов.

Судді оцінювали юних виконавців за чистотою інтонації, красою тембру і силою голосу, динамікою звуку, артистизмом та виразністю виконання. В журі були метри естради та відомі митці, серед яких: поет, народний артист України Ю. Рибчинський, співак,Заслужений діяч мистецтв України Т.Петриненко, українська співачка, композитор ILLARIA, музичний продюсер, композитор Р.Квінта, заслужена артистка України Р.Шаповалова, народний депутат України Я.Москаленко, а очолював суддівську команду Голова Запорізької обласної державної адміністрації К.Бриль.

І наш район не залишився без нагороди -  Катюша виборола диплом лауреата ІІІ ступеня . Побажаємо Катерині та її наставнику Тетяні Анатоліївні натхнення і подальших успіхів на їхньому творчому шляху.

Більше фото ТУТ

Переглядів: 497 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/2